فیل سواری در چیانگ مای

اشتراک مطالب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

فیل ها یکی از نمادهای ارزشمند فرهنگ تایلند به شمار می روند. به همین جهت بوده که تربیت فیل هم در میان تایلندی ها رواج داشته و به خصوص در منطقه شمال تایلند، توجه زیادی به آنها می شود. در اطراف چیانگ مای، کمپ ها و پارک های زیادی برای نگهداری و نمایش فیل های تربیت شده وجود دارد و گردشگران می توانند سوار این فیل های آرام هم بشوند.

«پارک طبیعی فیل ها» یکی از بهترین مکان ها برای فیل سواری در چیانگ مای را برای گردشگران فراهم می کند. این پارک در ۶۰ کیلومتری شمال چیانگ مای قرار گرفته و با اتومبیل یک ساعت راه است. در این پارک، سی فیل نگهداری می شوند و می توان از آنها دیدن کرد و سوارشان شد. چندین پارک و کمپ دیگر هم در اطراف چیانگ مای وجود دارد که گردشگران می توانند برای فیل سواری به آنها مراجعه کنند. از آن جمله می توان به «مزرعه فیل های پاتارا»، «پارک فیل های بان چانگ» و «کمپ فیل های مائتمان» اشاره کرد.

اما گزینه دیگری هم برای گردشگران ماجراجو وجود دارد. آنها می توانند برنامه گردش در جنگل را انتخاب کنند و در جنگل سوار فیل شوند و فرصتی برای دیدن حیات حیوانات در جنگل ها و نیز دیدن زندگی بومیان را پیدا کنند. در عین حال، بخشی از این برنامه هم می تواند به کوهنوردی در طبیعت زیبای مناطق اطراف چیانگ مای اختصاص پیدا کند.

مطالب مرتبط

اخبار تایلند

تغییرسیاست های جذب توریست

وزارت توریسم تایلند سیاست های جذب توریست خود را به جذب توریست کمتر ولی ثروتمندتر تغییر می دهد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره کشور تایلند با ما در ارتباط باشید